Wsparcie księgowe, kadrowe i podatkowe

Jednym z obszarów wspierania biznesu w jakim działamy jest także pomoc księgowa i podatkowa firmom.

Prowadzimy rachunkowość firmy niezależnie od formy prowadzenia księgowości, zajmujemy się outsourcingiem usług księgowych zarówno w przypadku uproszczonej księgowości, jak i pełnej księgowości. Rzetelnie i w zgodzie z ustawami prowadzimy księgi rachunkowe oraz opracowujemy politykę rachunkowości dla firm prowadzących pełną księgowość. Przeprowadzamy audyty księgowe.

Prowadzimy także doradztwo podatkowe. Dokonujemy analizy podatkowej firmy oraz przeprowadzamy optymalizację podatkową firmy. Wskazujemy obszary, w których firmy mogą uzyskać ulgi podatkowe, rozliczamy przedsiębiorstwa oraz reprezentujemy je przed organami podatkowymi.

Dział księgowości i podatków ściśle współpracuje z działem prawnym i doradztwa finansowego, dlatego decydując się na prowadzone przez nas usługi księgowe mają Państwo pewność, że księgowość jest prowadzona zgodnie z aktualnymi przepisami.

Prowadząc księgowość dla firmy korzystamy z nowoczesnych systemów księgowych, które pozwalają naszym Klientom mieć stały dostęp online do wyników finansowych i rozliczeń za poszczególne miesiące.

Prowadzimy kadry i płace (także wykorzystując nowoczesne technologie i najwyższej jakości systemy informatyczne), przygotowujemy regulaminy pracy i prowadzimy dokumentacje pracowników oraz dbamy o wszelkie kwestie związane z zatrudnieniem.

Wypełniamy dla naszych Klientów sprawozdania dla GUS oraz wpieramy podczas kontroli z Urzędu Skarbowego czy ZUS – u.