Każda firma funkcjonująca na rynku, nawet najlepiej zarządzana i zorganizowana we współczesnym świecie nie odniesie sukcesu jeśli nie będzie prowadzić skutecznych działań marketingowych i dbać o wyniki sprzedażowe. Jeśli firma potrzebuje wsparcia w tym zakresie, znajdzie je w naszym dziale marketingu i sprzedaży.

Strategie marketingowa i sprzedażowa

We współprac z klientami przeprowadzamy analizę rynku i konsumentów, określamy target oraz przygotowujemy strategię marketingową i strategię sprzedaży, których głównym celem jest zwiększenie sprzedaży produktów i usług naszego Klienta. Oferujemy prowadzenie kampanii marketingowych dla firm rozpoczynających działalność i wchodzących na rynek oraz firm o ugruntowanej pozycji, pomagamy także we wprowadzaniu na rynek nowych produktów.

Działania reklamowe

Prowadzimy w imieniu klienta działania reklamowe zarówno za pośrednictwem mediów nowoczesnych: takich jak aplikacje mobilne, internet i media społecznościowe, jak i mediów tradycyjnych: outdoor, telewizja, radio prasa oraz przygotowujemy i przeprowadzamy kampanie ambientowe.

Działania public relations

Dbamy o pozytywny wizerunek Klienta i jego produktów w opinii odbiorców. Przygotowujemy i publikujemy artykuły sponsorowane, tworzymy kampanie wizerunkowe, dbamy o employer branding oraz reprezentujemy Klienta w mediach w charakterze rzeczników prasowych.

Media relations

Dbamy w imieniu Klienta o kontakty z mediami i dziennikarzami. Nawiązujemy, utrzymujemy i polepszamy tego rodzaju stosunki.

Sprzedaż

Przygotowujemy analizy i raporty dotyczące sprzedaży, pomagamy w ulepszaniu kanałów dystrybucji, tworzeniu koncepcji produktów, szkoleniu pracowników działów sprzedaży i obsługi klienta.