Pomoc prawna na każdym etapie rozwoju firmy

Pomoc prawna jest istotnym elementem działania każdej firmy, Grupa BGK prowadzi doradztwo w zakresie prawa w biznesie. Doradzamy na każdym etapie rozwoju firmy począwszy od jej powstania aż po wsparcie na etapie ogłaszania upadłości czy podziału firmy. Pracuje dla nas grono specjalistów z różnych dziedzina prawa, dlatego możemy pomóc w wielu aspektach prowadzenia działalności gospodarczej. Zatrudnianie prawników czy tworzenie działów prawnych to kosztowna inwestycja, dlatego outsourcing usług prawnych dla wielu firm staje się najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Doradzamy i wspieramy podczas zakładania firmy. Pomagamy wybrać odpowiednią formę prawną, spośród dostępnych w polskim systemie prawnym, czyli począwszy od jednoosobowej działalności gospodarczej, przez wszelkiego rodzaju spółki, aż po spółkę akcyjną oraz tworzenie konsorcjów czy grup kapitałowych. Wspieramy w rejestracji spółek, przygotowujemy umowy spółek, regulaminy oraz statuty. Przeprowadzamy także przeobrażenia spółek z jednej formy prawną, w inną.

Doradzamy i wspieramy firmy działające na rynku. Przygotowujemy i opiniujemy wszelkiego typu umowy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym między innymi: umowy o pracę, kontrakty menadżerskie, umowy o dzieło, umowy partnerskie i inne. Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach administracyjnych i sądowych.

Wpieramy podczas prowadzenia procesów upadłościowych i likwidacji firmy. Pomagamy w kwestiach restrukturyzacji.