Jak znaleźć dobrą hurtownię papierniczą z artykułami biurowymi?

Artykuły biurowe wbrew pozorom przydają się również w domu. Możliwość zapisania karteczki samoprzylepnej, korzystanie z nożyczek w kuchni czy też zszywanie ze sobą powiązanych dokumentów to tylko nieliczne przykłady użycia artykułów biurowych w domu. O wiele więcej zastosowań znajdą rodzice dzieci w wieku szkolnym. Może nawet nie tyle rodzice, co same pociechy spełniające się artystycznie w domowym zaciszu. Aby zapewnić im tę możliwość, należy wyposażyć się w liczne artykuły biurowe dobrej jakości. Tu z pomocą przychodzą nam hurtownie lub sklepy papiernicze online. Kupimy w nich również niezbędne wyposażenie do biura dla nas i naszych pracowników. 

Hurtownia papiernicza czy sklep papierniczy?

Nieważne czy kupujemy pojedyncze sztuki, czy też zamawiamy hurtowo, zakupu możemy dokonać w hurtowni papierniczej lub sklepie papierniczym. Jakie różnice oznacza dla nas ten wybór? Po pierwsze ceny w hurtowniach na pewno będą mniejsze i przystosowane bardziej pod klienta firmowego. Oznacza to, że o wiele więcej zyskamy, kupując produkt w dużym opakowaniu niż pojedyncze sztuki. Przekłada się to bezpośrednio na ofertę hurtowni papierniczych, które nie zawsze umożliwiają zakup pojedynczych produktów. Oferta hurtowni może być również nieco uboższa. Sklepy papiernicze nie posiadają tak dużego zaplecza pod względem ilości danego produktu na magazynie, jednak sam wybór poszczególnych artykułów biurowych jest zwykle większy. Kolejną kwestią jest kompleksowość oferty hurtowni papierniczej. Kupimy w niej nie tylko artykuły biurowe, ale od razu środki higieniczne, artykuły spożywcze, a nawet biurowe meble. Oznacza to brak potrzeby szukania innych sklepów i większy porządek w fakturach. 

Tania hurtownia papiernicza znaczy dobra?

Nie zawsze cena jest najważniejszym kryterium. Dla niektórych równie ważna jest obsługa sklepu, opcje dostawy i zaplecze magazynowe, a co za tym idzie – szybkość wysyłki. Powinniśmy więc przeanalizować wybraną hurtownię pod tym względem jeszcze zanim złożymy zamówienie. W końcu odpowiednia obsługa i zaplecze magazynowe pociągają za sobą koszty, a więc ceny w najlepszej dla nas hurtowni papierniczej mogą paradoksalnie nie być najniższe na rynku.

Darmowa dostawa w hurtowni papierniczej

Jedną z ważnych kwestii dla mniejszych firm będą na pewno koszty dostawy. Szczególnie gdy zamówienia nie przekraczają dużych kwot i są regularne w czasie. Niektóre hurtownie papiernicze oferują wygodną i darmową dostawę kurierem już od kwoty 200 zł. Dzięki temu unikniemy płacenia za dostawę przy każdym zamówieniu. 

Asortyment hurtowni papierniczej

W przeciwieństwie do sklepu papierniczego online hurtownia papiernicza ma do zaoferowania więcej niż tylko artykuły biurowe. Szczególnie docenią to właściciele firm, dla których ilość faktur i dostaw ma znaczenie. Dzięki szerokiej ofercie hurtowni unikniemy kilkukrotnego płacenia za przesyłkę. Do tego nie będziemy musieli wpisywać danych firmy w kilku miejscach. W końcu kupimy w niej nie tylko artykuły biurowe, ale także środki czystości, artykuły spożywcze, urządzenia biurowe, a nawet tusz do drukarki i wyposażenie biurowej apteczki.