Jak przełamać typową, nudną stylizację dla biznesmena?

Biznesmen powinien się ubierać wyjątkowo elegancko i gustownie na wszystkie spotkania. Nie oznacza to jednak, że cała stylizacja zawsze ma być nudna, sztywna i niemodna. Jak przełamać typowy ubiór dla biznesmena, aby nadal był szykowny, ale pozwalał na odrobinę szaleństwa?

Garnitur to podstawa

Aby oddać powagę spotkania biznesowego i szacunek należny swoim współpracownikom, przedsiębiorca powinien najczęściej wybierać garnitur lub marynarkę z eleganckimi spodniami. Dobrze dobrany strój będzie wygodny, zapewniający komfort oraz podkreślający atuty konkretnego mężczyzny, a chowający ewentualne mankamenty sylwetki. Salony odzieżowe Ewtex oferują dodatkowo bezpłatne poprawki krawieckie.

Przyjęło się, że zarówno politycy czy inne osoby publiczne, jak i biznesmeni, noszą garnitury w granatowym lub popielatym kolorze – ewentualne odstępstwa dotyczyć mogą jedynie odcienia tych barw. Są one eleganckie, jednak nie powodują, że cała stylizacja staje się “sztywna”. Nie są także kontrowersyjne społecznie, jak brązowy garnitur, czy nie kojarzą się z uroczystościami żałobnymi, jak ten wykonany w czerni. Salony Ewtex w całej Polsce oferują szeroki wybór garniturów męskich najwyższej jakości.

Sposoby na przełamanie stylizacji

Granatowy czy popielaty garnitur nie musi być zestawiany tylko z białą koszulą – w tej roli sprawdzi się również błękitna, siwa, czy nawet jasnoróżowa. Musi być jednak swoim odcieniem dobrze dopasowana do garnituru, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, którą oferują salony odzieżowe Ewtex.

Kolejnym sposobem na przełamanie stylizacji dla biznesmena jest wybór kolorowej, gładkiej lub wzorzystej muszki. Wprowadzi ona lekką nonszalancję do stylizacji, która nadal będzie elegancka. Można dobrać także kamizelkę w innej kolorystyce niż cały garnitur, a także oryginalny i ciekawy płaszcz. Sklepy Ewtex pozwalają na skompletowanie całej, szykownej i unikatowej stylizacji dla biznesmena. Należy więc od czasu do czasu przełamywać rutynę i decydować się na bardziej kolorowe, aczkolwiek eleganckie zestawienia.